سفارش تبلیغ
صبا ویژن

سلام آقاجان - خرید و فروش محصولات کشاورزی و عطاری ها

دختران بخت بسته یا خواستگاران بخت برگشته

دختران بخت بسته یا خواستگاران بخت برگشته

من دختری 22ساله و همین ترم کارشناسی رو تموم کردم و قراره به زودی کارمند بانک بشم. خانواده تحصیلکرده و نسبتا مذهبی دارم با وضعیت مالی خوب و قیافه معمولی نسبتا خوب. من تا حالا شخصیتم اجازه نداده که بخواهم با پسری دوست باشم و درعین اینکه در خانه و جمع دوستام خیلی شوخ هستم ولی همیشه جلوی یک پسر متانتم را حفظ کردم من از جنبه های زیادی واقعا نیاز به یک همسر دارم که با او به آرامش برسم و دوست دارم به این نیازم از راه شرعی اش پاسخ بدهم ولی من یک دخترم! حق اینکه بروم سراغ کسی که می دانم همسر مناسبی می تواند برایم باشد را ندارم. سؤالم از شما این است که چرا دختر وقتی احساس نیاز به ازدواج می کند مثل پسر نمی تواند اقدام کند و کسی را که مطابق میلش هست انتخاب کند؟ چرا باید آنقدر صبر کند تا شاید یکی بیاید خواستگاریش و آن هم اگر نروند و پشت سرشان را هم نگاه نکنن! من با شرایط نسبتا خوبی که دارم خواستگاری ندارم و تکلیف من چیست؟ مگر خدا خودش نمی گوید که اگر نیازی در وجود شما قرار دادم راه ازدواج هم برای پاسخگویی به این نیاز شما قرار داده ام؟! حتما این فقط راجع به پسرها صدق می کند که می توانند بروند خواستگاری دختر مورد علاقیشان نه ما دخترها که اگر پیشنهاد از طرف ما باشد از چشم هرچه پسر و آدمه می افتیم و محکوم می شویم به خیلی چیزها.

ادامه مطلب...

[ چهارشنبه 93/11/29 ] [ 7:50 صبح ] [ مرتضی قدرتی ]

[ نظرات () ]

مکانیزه کردن کشاورزی، اشتغال زایی برای شرق اصفهان است
05

کد خبر : 50988

تاریخ انتشار : 1:20 ق.ظ - شنبه 1393/11/4 چاپ این نوشته

مسئول دفتر نظام صنفی کشاورزی شاهتور:

مکانیزه کردن کشاورزی، اشتغال زایی

برای شرق اصفهان است

مسئول دفتر نظام صنفی کشاورزی شاهتور گفت: تمامی تلاش ما در جهت رفاه پیشرفت و سربلندی کشاورزان شرق اصفهان می باشد.

مهندس قدرتی در گفتگو با خبرنگار اصفهان شرق از شاهتور، بیان کرد: با توجه به قراردادی که مابین نظام صنفی کشاورزی شهرستان اصفهان و نمایشگاه بین المللی منعقد گردید تصمیم بر این گرفته شد که دفاتر نظام صنفی، کشاورزان شرق اصفهان را برای بازدید از نمایشگاه هماهنگ کنند.

مسئول دفتر نظام صنفی کشاورزی شاهتور هدف از انعقاد این قرارداد را اگاه سازی کشاورزان به منظور چگونگی استفاده از سموم و کودهای ارگانیت و آلی به جای سایر روشهای مکانیزه کردن کشاورزی منطقه عنوان کرد.

وی در ادامه گفت: تمامی تلاش ما در جهت رفاه پیشرفت و سربلندی کشاورزان شرق اصفهان می باشد و تعهد می کنیم که انشاالله با توجه به بازوی توانمند نظام صنفی کشاورزی اصفهان که همان کشاورزان عزیز شرق اصفهان و سایر می باشند، بتوانیم در اینده ای نه چندان دور با وجود خشکسالی و مشکلات موجود در منطقه، کشاورزی را به سوی مکانیزه و صنعتی کردن و به دنبال ان افزایش درامد و اشتغال زایی پیش ببریم.

لازم به ذکر است هماهنگی این بازدید در تاریخ 93/11/2 به عهده مسئول دفتر نظام صنفی کشاورزی شاهتور و استقبال بی نظیر کشاورزان شرق اصفهان صورت گرفت.


[ سه شنبه 93/11/21 ] [ 8:51 صبح ] [ مرتضی قدرتی ]

[ نظرات () ]

تامین سوخت کشاورزی از مشکلات جدی در شرایط سخت خشکسالی است
023

کد خبر : 51501

تاریخ انتشار : 3:42 ب.ظ - پنجشنبه 1393/11/9 چاپ این نوشته

مسئول دفتر نظام صنفی شاهتور:

تامین سوخت کشاورزی از مشکلات جدی در

شرایط سخت خشکسالی است

مسئول دفتر نظام صنفی شاهتور عدم تحویل آب به موقع و کافی طی این چند سال به حقابه داران شرق اصفهان را از مشکلات بخش کشاورزی شرق اصفهان عنوان کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار اصفهان شرق از شاهتور: فعالیت نمایشگاه در زمینه فناوری های جدید دامداری و دامپروری، دامپزشکی با حضور واحدهای صنعتی بزرگ برگزار شد. این در حالی است که شرکت های بزرگ به هیچ وجه نمی توانند نیازهای دامداریهای کوچک و روستایی را مرتفع سازند.
اگر حمایت های ویژه از جانب دولت صورت می گرفت، می توانست در آینده همان دامداران کوچک روستای به دامداران صنعتی وسود آور و اشتغال زا تبدیل کرد.
در این نمایشگاه غرفه نظام صنفی کارهای کشاورزی شهرستان اصفهان به عنوان حامی و نماینده بخش کشاورزی و دامداری نظر همه مراجعه کنندگان را به خود جلب کرده بود و این خود باعث دل گرمی تمامی کشاورزان ودامداران کوچک و بزرگ علی الخصوص آنهای که ارتباط بیشتری با صنف داشتند، شده بود.
شغل دامداری ازجمله مشاغلی است که ارتباط مستقیمی با کشاورزان دارد. اگر بارندگی صورت گیرد و کشاورزی رونق داشته باشد مناطق بیشتری برای جمع آوری علوفه مورد نیاز دام وجود دارد.
مسئول دفتر نظام صنفی شاهتور در ادامه، گذری به مشکلات مجموعه کشاورزی زد و برخی از مشکلات و خواسته ها را این گونه بیان کرد: عدم تحویل آب به موقع و کافی طی این چند سال به حقابه داران شرق اصفهان، عدم پرداخت خسارت مطابق با ماده 44قانون توزیع عادلانه آب، مشکلات کشاورزان و دامداران در دریافت تسهیلات اعطایی برای بخش کشاورزی و دامداری، کمی میزان پوشش بیمه دام و محصولات کشاورزی از مشکلات این بخش به حساب می آید.
مهندس قدرتی موضوع سوخت را عامل مهمی در بخش کشاورزی عنوان کرد و افزود: موضوع سوخت کشاورزان یکی دیگر از مشکلاتی است که باید برنامه جدی برای تامین آن شود زیرا کشاورزان با توجه به شرایط سخت در این حیطه با مشکل جدی مواجه می باشند.
وی با توجه به دیگر مشکلات تاکید کرد: مدیریت توزیع آب توسط کشاورزان درغالب تعاونی های حقابه داران، استمهال وام کشاورزان، کمک بلاعوض دولت در سامانه جدید آبیاری، یاری رساندن دولت و کارشناسان جهاد کشاورزی در زمینه ایجاد شغل های مقرون به حرفه کشاورزی ودامداری مانند گلخانه ، پرورش سایر گیاهان در شرایط خاص و دامداری های صنعتی و استفاده از روشهای نوین کشاورزی ودامداری، افزایش کمکهای مشیتی کشاورزان ودامداران، بیمه تأمین اجتماعی تمامی کشاوزان و دامدارن از مواردی است که مسئولان باید به ان توجه جدی داشته باشند.


[ سه شنبه 93/11/21 ] [ 8:39 صبح ] [ مرتضی قدرتی ]

[ نظرات () ]

دهه فجر مبارک---دکتر محمود احمدی نژاد

دکتر محمود احمدی نژاد در دیدار با اهالی رسانه؛
خدا اراده کرده تا مستضعفین وارث زمین شوند

عصر امروز دیدار جمعی از فعالان رسانه ای و وبلاگ نویسان با دکتر محمود احمدی نژاد به مناسبت آغاز یوم الله دهه فجر انقلاب اسلامی در دفتر محمودیه برگزار شد.

دکتر محمود احمدی نژاد دهه فجر را به همه ملت ایران تبریک گفته و اظهار داشت: در دهه فجر انقلاب اسلامی هیچ سخنی بهتر از خود انقلاب نیست، به نظرم هنوز چهره واقعی انقلاب برای بسیاری اصولا ناشناخته و برای بسیاری دیگر هم کم شناخته شده است.

رییس جمهور سابق کشورمان در ادامه بیان داشت: اگر بخواهیم انقلاب را در یک کلمه تعریف کنیم باید بگویم انقلاب اسلامی بازگشت به حقیقت انسان هاست و یا اگر بخواهیم تعبیر را روشن تر بیان کنیم باید بگویم انقلاب اسلامی تلاش مجدد جامعه بشری برای بازگشت به حقیقت انسان است.

دکتر محمود احمدی نژاد با بیان اینکه هر تحولی از تحول در انسان ها آغاز می شود گفت: باز هم اگر بخواهیم انقلاب را ساده تر تعریف کنیم باید بگویم امام آمد اندیشه ها، افق نگاه ها، خواسته ها و اراده ها را تغییر داد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار داشت: همه آنهایی که به دنبال اصلاح وضع جهان هستند باید توجه داشته باشند که هر اتفاق بیرونی خبر یک اتفاق درونی است چون بعضی ها می گویند ما قبل از انقلاب زندگی می کردیم و روغن نباتی هم کیلویی فلان بود بنده می گویم انسان می تواند فقط نوک دماغش را ببیند یا می تواند هر روز دایره مطالباتش را گسترده تر، جدید تر و آرمان خواه تر باشد.

ادامه مطلب...

[ دوشنبه 93/11/13 ] [ 8:34 صبح ] [ مرتضی قدرتی ]

[ نظرات () ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه

www.doostqurani.ir/

دوست قرآنی" href="http://doostqurani.ir/">دوست قرآنی